Відсутність вакцинації не означає категоричної заборони отримувати середню чи дошкільну освіту (ВІДЕОКОМЕНТАР)

14.09.2018

Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садочки.

Про це йдеться у спільному листі, який Міністерство охорони здоров’я і Міністерство освіти і науки надіслали обласним адміністрація по усій Україні 12 вересня.

 

За словами прес-секретаря обласного управління освіти Олесі Стеліги, вони листа ще не отримали, втім про нього їм відомо. Завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз каже, що невакцинованих дітей, згідно закону, до навчання не повинні допускати. Але у багатьох закладах це питання рішення приймають керівники.

 

– У кожній школі, кожному садочку є медична сестра, яка дивиться і контролює, хто дитині робив щеплення, яке потрібне. Якщо є діти, які не щепленні, тоді вона має ставити до відома директора школи. Якщо взяти щеплення проти дифтерії, правцю і кашлюку дітей до року, то у нас десь близько 40% лише тих дітей, які отримали національний комплекс. Це ті, що мають отримати по плану їх у цьому році. Якщо взяти дітей, які в минулому році мали отримати, то їх близько 6 тисяч дітей, які не отримали щеплення. Якщо є великий прошарок дітей нещеплених, то це хороші передумови аби інфекція поширювалася, – прокоментував завідувач епідвідділу обласного лабораторного центру Віктор Мороз.

 

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ