У Рівному відкрили ще один футбольний майданчик зі штучним покриттям (ВІДЕОКОМЕНТАР)

14.09.2018

Майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям сьогодні відкрили у Рівненському коледжі національного університету біоресурсів і природокористування.

 

За словами директора навчального закладу Ярослава Корсуна, покриття універсальне, від італійського виробника. Тому на полі для міні-футболу студенти зможуть займатися і іншими видами спорту. Це будівництво коледжу обійшлося в 1,6 мільйона гривень.

 

– Покриття штучне, дуже популярне на сьогоднішній день у нас в Україні і не тільки в Україні, а й у цілому світі. Воно дозволяє майже круглий рік тренуватися юним футболістам, міні-футболістам, – розповів викладач фізкультури Віталій Віднічук.

 

Скільки нині відкритих майданчиків для футзалу зі штучним покриттям нині є у Рівному, нам не змогли повідомити ні голова міської федерації футболу Валерій Гладков, ні начальник міського управління сім'ї, молоді та спорту Сергій Шевчук.

За словами останнього, таких майданчиків на балансі його управління є три. Але крім цього є майданчики, що належать навчальним закладам, підприємствам та приватним особам. Управління спорту їх обліку не веде. Деякі нові зараз у процесі будівництва, а деякі навпаки – вийшли з ладу. Приблизно, за словами Сергія Шевчука, у місті діє з десяток полів зі штучним покриттям.

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ