Дитяча жорстокість: у Рівному обговорили проблему булінгу (ВІДЕОКОМЕНТАРІ)

14.09.2018

Сьогодні в обласній державній адміністрації за участі чиновників, правоохоронців, педагогів та психологів відбувся круглий стіл на тему "Стоп булінг".

 

Говорили про причини виникнення булінгу та законодавчі ініціативи держави у цьому напрямку. А саме – про проект Закону, що зараз перебуває на розгляді у Верховній раді. Він тлумачить поняття "булінг" як систематичне моральна або фізичне насилля  і передбачає адміністративну відповідальність за це.

 

– Якщо вчинений малолітніми особами, віком 14-16 років, правопорушення - відповідальність несуть батьки. Це штраф 10-50 неоподаткованих доходів громадян. Закон також передбачає відповідальність педагогів і директорів шкіл, – розповіла перша заступниця начальника головного територіального управління юстиції в області Наталія Яцюк.

 

 

Начальниця головного територіального управління юстиції в області Оксана Сальчук:
– 67% дітей – стикалися з булінгом. Були жертвою, або свідком. 40% – постраждалих – ні з ким про це не говорили. 25% – говорили не з дорослими, а з друзями. Тобто – 40% – мовчать, бо соромляться.

 

–Випадки, які попередньо виглядають як булінг – є поодинокі в області. Їх не можна охарактеризувати лише як цькування. В кожній ситуації передували події, які були проігноровані дорослими. В рамках акції "Стоп булінг" поліцейські проводять у школах роз'яснювальну роботу, – прокоментувала начальниця відділу ювенальної превенції ГУ НП Ірина Чорна.

 

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ