Рівненщина – на останньому місці по виконанню плану з ремонту доріг (ВІДЕОКОМЕНТАРІ)

13.09.2018

Рівненська область посідає останнє місце з-поміж усіх регіонів за виконанням плану ремонту місцевих та комунальних доріг у рамках виділеної на цей рік державної субвенції.

 

Про це на засіданні уряду поінформував виконуючий обов'язки голови Держагенства автомобільних доріг України Славомір Новак. За його даними, Рівненщина виконала 10,5% від запланованих ремонтів, коли в середньому в державі – 37,3%.

За словами Славоміра Новака, на низькі темпи освоєння коштів на місцях впливає, зокрема, блокування тендерів та незатвердження проектної документації. Відтак кошти зависають на казначейських рахунках облдержадміністрацій. На місцеві дороги у цьому році з держбюджету було виділено 11,5 мільярдів гривень. Найкраще субвенцію освоюють у Хмельницькій області.

 

– На місцях ми бачимо зовсім різну картину: є ті, хто виконує плани, які були затверджені і наближаються до кінця сезону з 100%, а є ті, хто зробили 15-20% за весь період будівельних робіт. Це означає, що там є безгосподарність. Кошти є на місцях в усіх областях, – розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

Рівень виконання ремонтів місцевих доріг у 10,5% відображає обсяг робіт, за які вже розрахувалися з підрядниками. Про це каже начальник управління дорожнього господарства при обласному департаменті будівництва та архітектури Віталій Кардаш. За його словами, ремонтні роботи ведуться у більших обсягах, і хоча є відставання від плану, затвердженого урядом, він сподівається, що до кінця вересня буде не менше 50% його виконання.

 

 

Начальник управління дорожнього господарства при обласному департаменті будівництва та архітектури Віталій Кардаш прокоментував:
Ці цифри означають кошти, які були заплачені підрядникам. Позиція ОДА така, що ми платимо тільки за якісно виконану роботу. Нині ведеться активний ремонт 35 доріг, підписано 65 договорів. Тобто ми аналізуємо, і я думаю, що за вересень у нас буде, хоча план стоїть 70%, думаю 50-60% буде реальна цифра по роботам які у нас йдуть.

 

 

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ