"Рівненська брама" двічі продала одне й те ж житло (ВІДЕОКОМЕНТАРІ)

14.06.2018

Сьогодні в Рівненському міському суді мали визначити, кому ж належить право власності на 51-шу та 52-гу квартири у цьому житловому комплексі. На житло претендували вкладники, які купили його через банк. А також інший вкладник, який придбав низку помешкань одним касовим орденом на суму понад 10 мільйонів гривень. Як з’ясувалося під час судового засідання, учора він письмово відмовився від претензій на дві квартири, адже отримав за них кошти від забудовника. При цьому його майнові права на решту шість помешкань суд продовжить з’ясовувати.

 

Наталія Кізім, вкладниця "Рівненської брами":
"Придбавши в 2017-му році квартиру - в травні, я отримала в лютому дзвінок. Сказали, що ваша квартира "задвоєна". Тобто, продали мені, і є ще один власник квартири. Вважай - з лютого місяця ми судимося, ніякого результату не було, нічого. Засмучена, бо стільки років збирала, і в мене йде 100-відсоткова оплата в банку. А в цієї людини касовим ордером отримана."

 

Анастасія Малишева, представник вкладника "Рівненської брами":

"Станом на момент укладення договору, це був вересень 2016-го року, мій клієнт не знав, що ці квартири були будь-кому іншому відчуджені. Відбувся частковий розрахунок між обслуговуючим житлово-будівльним кооперативом "Рівненська брама" та Федорчуком Андрієм Богдановичем."

 

Наталя Кучина, суддя Рівненського міського суду:

"Провадження у справі за позовом Федорчука Андрія Богдановича до житлово-будівельного кооперативу "Рівненська брама" про визнання права власності на майнові права на квартири 51 і 52 у першій секції житлового будинку 89 по вулиці Костромській у Рівному закрити."

 

Присутній на суді представник житлово-будівельного кооперативу Андрій Ткачук коментувати ситуацію відмовився. Він пояснив, що так вирішив керівник "Рівненської брами". 

 

Сайт: http://rtb.rv.ua/company/tele/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/PODTPK
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/uarivnetv/
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/UaRivne?lang=uk
Іnstagram: https://www.instagram.com/ua.rivne/
Та Тelegram: https://t.me/uarivnetv 

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ