У Рівному зібрались усі сторони, аби вирішити ситуацію щодо гуманітарної гімназії у Млинові (ВІДЕОКОМЕНТАРІ)

13.06.2018

Для пошуків виходу з конфлікту, який виник навколо можливого закриття гімназії у Млинові, сьогодні  зустрілися батьки гімназистів, педагоги, а також представники обласної та районної влади. Нагадаємо, очільник Млинівської об'єднаної територіальної громади Дмитро Левицький пропонує місцевим депутатам закрити заклад, а дітей і педагогів перевести до школи №3. За його словами, цей крок дозволить зекономити грошей, яких громаді нині не вистачає на освіту - це 6 мільйонів гривень. Батьки та педагоги з цим не погоджуються. Обурені перспективою закриття гімназії, цієї неділі вони перекрили рух транспорту у Млинові. Вони вважають, що перш за все треба дбати про якість освітянських послуг, а саме гімназія, на їхню думку, надає їх на належному рівні. Заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко на зустрічі висловилась за створення робочої групи для пошуків рішення, яке б влаштувало всі сторони.

 

Дмитро Левицький, голова Млинівської ОТГ:

"Можливо дійсно є моє упущення, що я недостатньо переконував громаду, що так буде краще. Я погоджуюсь, що можливо в цьому є недопрацювання і є недоінформованість. Тому, що сьогодні чую що гімназію хочуть продати, зробити готель. Запевняю це не правда, такого бути не може".


Віктор Красовський, противник закриття Млинівської гімназії:

"Якби ви не казали, що у вас там місцеве самоврядування, маєте свої повноваження, але держава має якесь представництво і для чогось є облдержадміністрація і облрада. Втрутитесь будь-ласка в ситуацію, тільки не формально, з бажанням щось змінити, знайти інший варіант, а не той єдино правильний".

 

Сайт: http://rtb.rv.ua/company/tele/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/PODTPK
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/uarivnetv/
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/UaRivne?lang=uk
Іnstagram: https://www.instagram.com/ua.rivne/
Та Тelegram: https://t.me/uarivnetv 

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ