В обласному ліцеї-інтернаті відбулося "Свято науки" (ВІДЕОКОМЕНТАРІ)

17.05.2018

На ньому відзначили учнів, які протягом навчального року здобули призові місця на всеукраїнських та обласних етапах шкільних олімпіад і конкурсів Малої академії наук. Вони та їхні педагоги отримали грошові винагороди - загальний преміальний фонд становить 100 тисяч гривень. Їх надали меценати, серед яких батьки та колишні випускники ліцею. "Свято науки" проводять удванадцяте. Коли його проводили вперше призерів олімпіад і конкурсів МАН було 25, нині їх 130.

 

Ольга Шкода, учениця РОЛІ:

 

"Цього року я посіла 3-є місце у всеукраїнській олімпіаді з англійської мови і також почала самостійно вивчати польску. Безумовно зання мов знадобиться у майбутньому, я хочу пов'язати своє майбутнє з одніє з країн мову якої я вивчаю і я ще хочу займатися літературною творчістю саме в плані іноземних мов".

 

Вадим Сірук, учень РОЛІ:

 

"Переміг на турнірі разом з командою на турнірі у Харкові з географії, також зайняв два перших місця на області з історії та географії, був учасником і прзером першого етапу МАН. Поза ліцеєм вільного часу немає, приходиш втомлений, а треба ще вчити уроки".

 

Сайт: http://rtb.rv.ua/company/tele/
Підписуйтесь на наш канал:https://www.youtube.com/user/PODTPK
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/uarivnetv/
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/UaRivne?lang=uk
Та Тelegram: https://t.me/uarivnetv

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ