Депутат Рівнеради Олександр Чубай прийшов на сьогоднішню сесію Реівнеради з пов’язкою на очах (ВІДЕОКОМЕНТАРІ)

17.05.2018

У ній він сидів під час засідання та позував для світлини. Таким чином обранець висловив свій протест проти, на його думку, бездіяльності міської влади. Мовляв, попри низку звернень про нібито незаконні добудови до приміщень на окрузі депутата Чубая - їх не ліквідовують. Відповідальним за це депутат називає заступника міського голови Віталія Германа.

 

Олександр Чубай, депутат Рівнеради:

 

"В мене враження, що Віталій Ігорович вдягнув невидиму пов’язку, і якісь об’єкти бачить, а якісь не бачить. Я пропоную внести прозорість і перевірити всі ці об’єкти, які розташовані в місті Рівному, і по яким відбувається будівництво чи реконструкція, з обов’язковою участю "ЮА:Рівне", онлайн-трансляцією перевірки об’єктів і документів, аби прозоро бачити, що відбувається в Рівному."

 

Віталій Герман, заступник міського голови Рівного:

 

"Я дивився ці матеріали, не пам’ятаю по об’єктах, де рішення суду, де декларація про готовність. Але факт того, що вини нашого управління в непрозорості чи небажання реагувати неналежним чином абсолютно немає. Ці всі вимоги безпідставні, не мають під собою ніякого документального обгрунтування."

 

Сайт: http://rtb.rv.ua/company/tele/
Підписуйтесь на наш канал:https://www.youtube.com/user/PODTPK
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/uarivnetv/
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/UaRivne?lang=uk
Та Тelegram: https://t.me/uarivnetv

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ