22-го травня на Рівненщині стартує зовнішнє незалежне оцінювання

17.05.2018

В цей день випускники шкіл, коледжів та профтехзакладів складатимуть тести з математики. Щоб потрапити на пункт ЗНО учасники повинні мати при собі сертифікат, паспорт та запрошення-перепустку. Оцінювання з української мови та літератури відбудеться 24-го травня.

 

Іван Вєтров, перший проректор Рівненського інституту післядипломної освіти:


"Профтехосвіта і вищі навчальні заклади вперше цього року проходять процедуру тестування. Тому звертаюся до них, будь ласка, не забудьте усе, що написано взяти з собою, видрукувати свої запрошення і не забудьте документи, які передбачені".

 

Загалом в області буде діяти 53 пункти ЗНО. Директор центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк запевнила, що на Рівненщині діти з інвалідність зможуть без перешкод пройти оцінювання. У тих в кого є вади опорно-рухового апарату тести будуть проходити на базі 11-ї рівненської школи. Обіцяють забезпечити доступність і тим учасникам, котрі мають проблеми із зором та слухом.

 

Лариса Середяк, директор центру оцінювання якості освіти: 


"Є учасники, які мають вади слуху. Будемо запрошувати сурдоперекладача. Якщо легший варіант, то діти мають право мати слуховий апарат. Але вони повинні про це попередити. Якщо вади зору - то вони мають право пронести велику лупу, якщо більші вади - то для них будуть підготовлені зошити видруковані 16 шрифтом і додато 30 хвилин часу".

 

Сайт: http://rtb.rv.ua/company/tele/
Підписуйтесь на наш канал:https://www.youtube.com/user/PODTPK
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/uarivnetv/
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/UaRivne?lang=uk
Та Тelegram: https://t.me/uarivnetv

 


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ