Суд визнав позачергову сесію Рівнеради незаконною (ВІДЕОКОМЕНТАРІ)

16.05.2018

Позачергова сесія Рівнеради 7 лютого відбулася незаконно. Таким є рішення окружного адміністративного  суді. Легітимність її проведення оскаржив депутат Роман Стасюк. Нагадаємо, під час цієї сесії було розглянуте питання про виділення 20-ти мільйонів гривень на реконструкцію стадіону "Авангард". Судовий вердикт вступить у силу через місяць. Якщо "Рівнерада" не подасть апеляції, її рішення про виділення 20-ти мільйонів буде скасоване.

 

Роман Стасюк, депутат Рівнеради:

 

 

"Там йшлося не про реконструкцію стадіону "Авангард", а про незаконність позачергової сесії. Тому що нагальності у скликанні цієї сесії не було. В регламенті написано чітко, що позачергова сесія скликається у виключних випадках. Коли вводиться надзвичайний стан. Я за стадіон, я за розвиток спорту. Просто у законний спосіб треба робити."

 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

 

 

"У нас є декілька варіантів дій простих, що зведуть на нуль усі ці зусилля. Усім, хто хоче завадити будівництву, скажу, що нічого не вийде. І проект доопрацюється. Так, затягнулося. Вже на виході. І конкурс оголосимо, і гроші будуть, ми знаємо, як це зробити, незалежно від рішення суду."

 

Сайт: http://rtb.rv.ua/company/tele/
Підписуйтесь на наш канал:https://www.youtube.com/user/PODTPK
Останні новини та анонси на facebook:https://www.facebook.com/uarivnetv/
Читайте нас на Twitter:https://twitter.com/UaRivne?lang=uk
Та Тelegram: https://t.me/uarivnetv

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ