У Рівному пройшла акція “Активна Громада” (ВІДЕОКОМЕНТАРІ)

14.02.2018

Акція під такою назвою пройшла в центрі Рівного. Це ініціатива Інституту “Республіка”. В її рамках організатори намагаються з'ясувати у рівнян, за що вони люблять рідне місто, а також виявити проблеми та запропонувати механізм їх вирішення. Увагу концентрували на питаннях, які стосуються усієї громади, а не конкретної людини. Загалом, в акції взяло участь понад 60 респондентів. Питання, які вони порушували, здебільшого стосувалися чистоти в місті та створенні однакових умов для мешканців віддалених районів та центру міста.

 

Юля та Маша, рівнянки:


"Я дуже люблю своє місто за те, що у ньому дуже багато пам'ятників величним людям. А я люблю за те, що у ньому на свята дуже приємна атмосфера, різні конкурси, такий творчий стиль в нашому місті Рівному інтересний." 

 

Наталя Малиновська, координаторка інституту "Республіка": 

 

"Цього року у 26 містах України проходить акція до Дня Святого Валентина де ми запитуємо,зокрема, в Рівному у рівнян: За що вони люблять наше місто? Своє місто? І що має бути в ньому ще, щоб вони його любили більше. Таким чином, ми виявляємо проблеми, які є в місті. Допомагаємо знаходити шляхи вирішення, розповідаємо про один із інструментів участі - це публічні консультації і відповідно електронний ресурс ваша думка як можливість для громади і влади знайти спільне рішення для проблем, які є в місті."

 

Слідкуйте за нами:

Усі відео: https://www.youtube.com/user/PODTPK

Соцмережі:

Facebook: https://www.facebook.com/

Tvitter: https://twitter.com/UaRivne?lang=uk

TELEGRAM: https://t.me/suspilneRV

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ