«Перемагає сильніший» — на Рівненській філії НСТУ обговорили відбір творчих проектів

14.02.2018

13 лютого з колективом Рівненської філії Суспільного зустрілись член правління ПАТ «НСТУ» Микола Чернотицький і т.в.о. директора філії НСТУ «Українське радіо» Дмитро Грузинський.


Микола Чернотицький відзначив позитивну динаміку рівненських новинарів у частині дотримання стандартів, відсутності «джинси» і конвергентності подачі інформації, нагадав присутнім про старт творчих пітчингів (конкурсів ідей).


«Ми також вчимося разом з вами і впроваджуємо найоптимальніший європейський досвід, створюючи банки ідей. Конкуренція ідей може підняти якість передач, чого вимагає вибагливий глядач і слухач, для яких ми працюємо. До якісних ідей і проектів охоче долучаться фінансові донори. Ще один позитив пітчингів – гнучка система співробітництва з виробниками контенту у різних її проявах: від фінансових, кадрових – до технічних і творчих. Хоча участь у пітчингах не гарантує кінцеву реалізацію проекту. Конкурс є конкурс. Перемагає сильніший» — зазначив Микола Чернотицький, член правління ПАТ «НСТУ».


За словами пана Чернотицького, зараз триває процес уніфікації всіх філій і створення двох видів контенту: базового (ранкове шоу, новини, «тема дня» і радіо), який виробляється працівниками БТРН, та конкурсного, який обиратиметься під час пітчингів.


Як швидко обрані пілотні проекти будуть реалізовані залежить, перш за все, від належного фінансування Суспільного. Саме значний брак коштів змусив НСТУ провести суттєву кадрову оптимізацію філій у стислі терміни і першочерговим завданням новообраних менеджерів є тісна співпраця з центрами зайнятості для пошуку нових робочих місць вивільненим працівникам. Микола Чернотицький представив колективу переможницю другого етапу відкритого конкурсу на посаду менеджера Рівненської філії Людмилу Хому.


Також пан Чернотицький розказав про обрання Рівненської філії для реалізації пілотного проекту технологічного переоснащення, який реалізують фахівці Шведського суспільного мовника в рамках проекту «Підтримки регіоналізації суспільного мовлення».

 

Слідкуйте за нами:

Усі відео: https://www.youtube.com/user/PODTPK

Соцмережі:

Facebook: https://www.facebook.com/

Tvitter: https://twitter.com/UaRivne?lang=uk

TELEGRAM: https://t.me/suspilneRV


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ