Рівнянин очолив «Чернівціводоканал»

13.09.2017

Анатолій Чабан, який близько семи останніх років обіймав посаду головного інженера «Рівнеоблводоканалу», тепер став повноцінним керівником. Щоправда, на підприємстві «Чернівціводоканал». Про це повідомляє місцева буковинська преса. І одразу ж зазначає: пану Чабану приписували участь у тендері на придбання засувок, де, на здивування активістів, була обрана найдорожча пропозиція.

 

Анатолію Чабану – 55 років, у Рівному працював з 1984-го року. На посаду керівника «Чернівціводоканалу» його обрали серед кількох претендентів.

 

Буковинська преса у своїх матеріалах також згадує, що у 2016 році Анатолій Чабан був замішаний у скандалі із придбанням обладнання «Рівнеоблводоканалом», адже очолював комітет з конкурсних торгів комунального підприємства. Під час тендеру на придбання засувок була обрана найдорожча пропозиція у сумі 819 тисяч гривень, попри те, що їх можна була придбати за 294 тисячі. У коментарях місцевим ЗМІ керівництво комунального підприємства виправдовувалося, що обрали найякісніше обладнання. Водночас, з’ясувалося, що фірма-переможець була створена незадовго до тендеру.

 

Потому чернівецький міський голова Олексій Каспрук заперечив чутки про причетність нового керівника КП «Чернівціводоканал» Анатолія Чабана до корупційної справи.

 

- Одразу пролунала інформація – ми були до такого готові, - озвучена засобами масової інформації Василя Продана, що новий керівник водоканалу буцімто був учасником якогось корупційного скандалу. Це брехня, - заявив мер Чернівців на прес-конференції. - Є відповідь поліції, що кримінальне провадження закрито за відсутності складу злочину. По-друге, Анатолій Андрійович ніколи там не фігурував як підозрюваний, а лише був свідком, якого оптували. Багатьом дуже не подобається, що на комунальні підприємства приходять фахівці, хочеться поставити депутата, взяти під свій контроль, але не в цьому випадку.


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ