На Рівненщині місто тепер має свій туристичний логотип (ВІДЕОКОМЕНТАР)

21.04.2017

У синьо-червоних кольорах із замковою горою і слоганом про те, що Острог - серце Волині. Таким віднині є офіційний туристичний логотип княжого міста. Його автори - місцеві краєзнавці Андрій Малюський і Андрій Брижук. Невдовзі логотип мають розтиражувати на усій сувенірній продукції. Поки що зображення уже розмістили на новоствореному туристичному сайті Острога. Цей веб-ресурс легкий у користування і дає доступ до усієї важливої для мандрівників інформації. Тут є історичні довідки, опис архітектурних пам'яток, дані про інфраструктуру, логістику, базу місцевих туроператорів і екскурсоводів.

 

Олеся Гощук, заввідділу туризму м.Острог:
"Про місто історична довідка, відео, центр туристичної інформації, агенції, які працюють на в'їзний туризм, те, що варто побачити у нас в місті. Архітектура, сакральні пам'ятки, музеї, усі можливі екскурсії, як їх замовити".

 

Андрій Брижук, співавтор туристичного логотипу:

"Острог продукує туризм і для туристичного логотипу ми обрали замкову гору. Бо це дійсно серце нашого міста і воно історично починалося з того пагорба. Вся туристична символіка у крамницях буде уже з цим логотипом".

 

 

Відео сюжет


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ