На Рівненщині назвали кращих вчителів (ФОТО)

11.02.2017

Завершився обласний етап конкурсу «Вчитель року-2017». Освітянські змагання проходили у школах Костополя. Вчителі конкурували між собою у чотирьох номінаціях: «Біологія», «Початкова освіта», «Інформатика» та «Музичне мистецтво».


Конкурсанти-педагоги демонстрували інноваційні підходи, авторські напрацювання та фахову майстерність у роботі з методиками, проектами.

 

Учасники не тільки повинні були реалізовувати сучасні підходи в освіті та концепції нової української школи, а й швидко знайти спільну мову із новими учнями, зацікавити та відчути кожного. Показати інтерактивні форми роботи, педагогічну майстерність.

 

«Коли стартував перший конкурс «Вчитель року», то двоє освітян Рівненщинистали кращими вчителями України. Будемо мати надію, що цьогоріч іх буде не менше. Адже всі переможці креативні, цікаві та сучасні», - відзначила заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.


Першість у конкурсі здобули четверо із шістнадцяти освітян, і саме вони поїдуть ділитися досвідом на всеукраїнський загал:


у номінації «Біологія» – Світлана Редкодубська, вчитель загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 (м. Костопіль).


У номінації «Початкова освіта» – Алла Макоєдова, вчитель загальноосвітньої школи I–III ступенів № 1 (м. Вараш).


У номінації «Інформатика» – Богдан Кондратюк, учитель Бущанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів (Здолбунівський район).


У номінації «Музичне мистецтво» – Ірина Кісільчук, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІ ст. № 16 (м. Рівне).


«Сучасні технології, Інтернет та соціальні мережі вже давно диктують нові погляди. У такому стрімкому темпі важливо не загубитися. І тому, вчителі постійно змінюють підходи та методики. Саме тому, вважливо ділитися досвідом на практиці, щоб бути цікавим та сучасним», - резюмував начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

 

Джерело: сайт Рівненської ОДА


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ