Аналіз цін: за що рівняни стали платити дорожче

11.02.2017

В Головному управлінні статистики в Рівненській області оприлюднили дані за січень цього року

На споживчому ринку у перший місяць року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,8%. Найбільше подорожчали овочі (на 24,3%). Крім того, на 3,8–0,1% подорожчали сметана, яловичина, фрукти, масло, сири, молоко, безалкогольні напої, м’ясо птиці, кисломолочна продукція, свинина, продукти переробки зернових, кондитерські вироби з цукру, риба та продукти з риби, шоколад, кондитерські вироби з борошна, макаронні вироби, маргарин та інші рослинні жири, хліб, цукор. Водночас на 4,8–0,2% подешевшали яйця, рис, сало, олія соняшникова.
Алкогольні напої здорожчали на 1,2%, тютюнові вироби – на 0,5%.


Одяг і взуття подешевшали: одяг – на 6,2%, взуття – на 3,2%.


Ціни на транспорт у цілому підвищилися на 2,5%, насамперед через подорожчання палива та мастил на 3,4%, перевезень автодорожнім пасажирським транспортом – на 2,4%, перевезень залізничним пасажирським транспортом – на 1%, автомобілів – на 0,2%.


У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,7%, що насамперед спричинено підвищенням цін на амбулаторні послуги на 3,8%, фармацевтичну продукцію, медичні товари та обладнання – на 0,4%, послуги лікарень – на 0,1%.


to backВсі новини


Архів новин

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ