Головна новина дня

Сьогодні, 21 листопада, виповнюється рівно рік з часу, коли українці вперше вийшли на Євромайдан

Ці акції протесту стали початком Революцію гідності. У Рівному офіційні заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи розпочались покладанням квітів перед пам'ятником загиблим за Україну.

 

 

 

 

 

Напередодні на ньому з'явився новий елемент - кований вінок з гербом посередині. Це - подарунок від донецьких ковалів. Також міська та обласна влада вшанувала пам'ять загиблих на Майдані біля стіни Небесної сотні. А у центрі міста про трагічні події минулої зими нагадувала фотовиставка робіт Сергія Бусленка. На його світлинах - перші сутички на вулиці Грушевського.

 
Сергій Бусленко, фотограф: "Я не розчарований - революція повинна була відбутися, але трохи розчарований тим наскільки повільно ідуть зміни. Хотілося б швидше."

Роман, рівнянин: "Я був там не один раз, але один з днів це день гідності в неділю, тоді ж були віче. Велике відчуття того, що ми народ. Що було в 2004 році, а тут було це підсилено відчуття. Ну і велике розчарування в тому що все так продовжується."

Дмитро Матвійчук, рівнянин: "Всі боролись за те, щоб позбавитись цього тягаря - правління Януковича. Ситуація в країні йшла до критичної точки і потрібно було щось міняти."
 

Ірина Михалевич.


Наші відео проекти:


Iнформаційна програма «День» Mолодіжний прорив Oдин на один Tелеспорт TКС _Перехрестя правди _Професіонали Європейський дім А ми відпочиваємо Азбука смаку Акваріум Без права на забуття Будні ОСББ Будьмо здорові Громадська приймальня Група ризику Діяльність депутатська День у музеї Депутат Економічний інтерес Зона конфлікту Казка Казка Війна Життя Квест-шоу Лісовими стежками Літописець свого простору  Мандри Моя родина Україна Музична кухня На межі можливого Невгамовні дослідники Огляд подій тижня Один на один - Реформи Під одним небом Пересопницьке Євангеліє По суті Почерк долі Рівненщина мистецька Світосвіт Тінейджпростір Так було Таке життя Телевісник Служби зайнятості У пошуках легенд Хто крайній? Цикл розмов про реформи Штрихи з натури Юна зірка