Головна новина дня

Конфлікт у Рівненській дирекції "Укрпошти". Поки діючий керівник Валерій Колганов знаходиться на лікарняному - посаду тимчасово виконуючого обов'язки директора де-факто обіймають одразу двоє людей.

 Один із них - екс-начальник Центру поштового зв'язку №2 міста Дубна, якого на посаду офіційним наказом призначило столичне керівництво. Інший - перший заступник Валерія Колганова, Іван Шевчук. Він визнавати наказ із Києва відмовляється і називає все це рейдерським захопленням.

Із транспарантами та вигуками "Ганьба" під стінами Рівненської дирекції державного підприємства "Укрпошта" зібралися десятки працівників. Вони протестують проти призначення на посаду тимчасово виконуючого обов'язки директора філіалу Володимира Павловського, який три останніх роки очолював центр поштового зв'язку №2 у місті Дубно. Його нові підлеглі звинувачують у некомпетентності, а Дубенський центр називають найменш успішним в області.

працівників Рівненської дирекції
"Що заступників мало у нас своїх? Треба заступника з якогось відсталого центру. Він в себе в кабінеті курить весь час і йому плювати на всю цю пошту".
"Є начальники цехів, які перше, друге місця займають, а не останнє".
"Як він думає з нами працювати? Ми його ігноруємо".


До сьогодні посаду тимчасово виконуючого обов'язки директора рівненської філії "Укрпошти" обіймав Іван Шевчук. Призначення він називає рейдерським захопленням і спланованою акцією столичного керівництва підприємства проти себе та діючого керівника дирекції Валерія Колганова, який нині перебуває на лікарняному.

Іван Шевчук, перший заступник директора Рівненської дирекції УДППЗ "Укрпошта"
"Економічні показники - у нормі, менеджмент - надійний. В мене є думка,  це просто політичне переслідування.  Якби призначили на посаду когось із заступників наших, чи когось із центрів, які є прибутковими - я "за". Але коли ця людина непрофесійна - ми його не допустимо".


Наказ про призначення на посаду Володимира Павловського вже підписано очільником "Укрпошти" у Києві. Його обуреним працівникам філіалу озвучила директор департаменту управління персоналом підприємства Марина Чубенко.

Марина Чубенко, директор департаменту управління персоналом УДППЗ "Укрпошта"
"Ви можете з ним не погоджуватися, можете мати свою позицію як працівники, можете мати особисту громадянську позицію. Але ви - представники філіалу підприємства і повинні прийняти наказ. Відповідно до умов контракту між керівництвом підприємства і керівництвом філіалу гендиректор може призначати т.в.о. через хворобу керівника філіалу на період його хвороби. // Як тільки Колганов вийде з лікарняного - т.в.о. буде відсторонено".


В той же час, новопризначений керівник філіалу, Володимир Павловський, звинувачення у непрофесіоналізмі відкидає та вірить, що конфлікт вдасться залагодити.

Володимир Павловський, призначений на посаду т.в.о. директора Рівненської дирекції УДППЗ "Укрпошта"
"В мене є бачення, як покращити роботу і вивести дирекцію на передовий рівень.  Люди осмислять те, що демократія - це не вседозволеність, а важка праця.  Щодо Шевчука, то з його емоційним словесним поносом - це дуже негарно і такі речі не можна робити".

А поки, директор департаменту управління персоналом "Укрпошти",  Марина Чубенко, пообіцяла донести позицію колективу Рівненської дирекції до керівництва державного підприємства у Києві.

 

Ну а вже пізніше генеральна дирекція державного підприємства "Укрпошта" оприлюднило свою офіційну позицію щодо інциденту. Призначення Володимира Павловського на посаду тимчасово виконуючого обов'язки директора Рівненської дирекції у Києві вважають законним і таким, що повністю відповідає трудовому законодавству. Таким чином від сьогодні він повинен приступити до виконання посадових обов'язків. Дії ж першого заступника філії, Івана Шевчука, столичне керівництво назвало неприпустимими. Генеральна Дирекція "Укрпошти" оголосила про початок службового розслідування цього інциденту.

Роман Свирида, інформаційна програма "День".


Наші відео проекти:


Iнформаційна програма «День» Mолодіжний прорив Oдин на один Tелеспорт TКС _Перехрестя правди _Професіонали Європейський дім А ми відпочиваємо Азбука смаку Акваріум Без права на забуття Будні ОСББ Будьмо здорові Громадська приймальня Група ризику Діяльність депутатська День у музеї Депутат Економічний інтерес Зона конфлікту Казка Казка Війна Життя Квест-шоу Лісовими стежками Літописець свого простору  Мандри Моя родина Україна Музична кухня На межі можливого Невгамовні дослідники Огляд подій тижня Один на один - Реформи Під одним небом Пересопницьке Євангеліє По суті Почерк долі Рівненщина мистецька Світосвіт Тінейджпростір Так було Таке життя Телевісник Служби зайнятості У пошуках легенд Хто крайній? Цикл розмов про реформи Штрихи з натури Юна зірка