Головна новина дня

Діти-сироти військовим

Діти-сироти передали військовим власноруч виготовлені листівки та обереги. Творча малеча виховується в дитячому будинук сімейного типу в селі Великий Олексин. Над своїми витворами юні майстри гарували декілька днів - витинали, малювали, плели та клеїли. На листівках зобразили українські національні символи та написали побажання повернутися з війни живими.


Село Великий Олексин Рівненського району. У цьому будинку мешкає родина Біруків. У травні вона отримала статус дитячого будинку сімейного типу. Батьки виховують восьмеро своїх дітлахів та ще восьмеро - прийомних. Особливу увагу вони приділяють патріотизму та духовності. Тож у цей важкий для України час діти-сироти не лишилися осторонь. Своїми рученятами вони змайстрували для хоробрих оборонців Батьківщини різноманітні подарунки. В очі одразу кидаються написи "Хай тебе бог береже" і "Поверніться живими". Цими листівками та оберегами малеча хоче показати - тут, на мирній землі, нашими вояками пишаються та готові всіляко їх підтримувати. Батьки радіють, що недарма докладали до виховання дітвори чимало зусиль. Хлопчики та дівчатка вивчають іноземні мови, грають на музичних інструментах, ліплять, малюють та майструють усілякі дрібнички. А тепер їм ще й пояснюють, як бути справжніми українцями.

Оксана Бірук, мати: "Ми дітей налаштовуємо, розказуємо. Переживаємо, що робиться в Україні. Молимося за Україну і переживаємо за кожного солдата. Чуємо всю інформацію, діти дивляться новини."

Свої витвори діти урочисто передають районним чиновникам. Ті попіклуються, аби подарунки потрапили до адресатів. Але перед тим влаштують виставку з цими експонатами. Мовляв, хтось іще побачить та долучиться до благородної справи. Гості кажуть, зараз важливо патріотично виховувати молодь та пояснювати їй, що діється на Сході.

Сергій Подолін, заступник голови Рівненської РДА: "Це перші ластівки. Паралельно в деяких сім’ях та навчальних закладах ця ініціатива робиться. Бачимо, це й на державному рівні. Тому діти в таких сім’ях, як і в рідних батьків роблять все можливе, аби показати відношення і любов до тих воїнів, які захищають нашу Батьківщину."

На прощання діти влаштували концерт. У своїх піснях вони просять Бога вберегти всіх хороших людей від біди.

Володимир Струс.

 


Наші відео проекти:


Iнформаційна програма «День» Oдин на один Oдин на один - Реформи Tелеспорт TКС _Перехрестя правди Європейський дім А ми відпочиваємо Азбука смаку Акваріум Без права на забуття Будні ОСББ Будьмо здорові Громадська приймальня Група ризику Діяльність депутатська День у музеї Депутат Економічний інтерес Зона конфлікту Казка Казка Війна Життя Квест-шоу Лісовими стежками Літописець свого простору  Мандри Молодіжний прорив Моя родина Україна Музична кухня На межі можливого Невгамовні дослідники Огляд подій тижня Під одним небом Пересопницьке Євангеліє По суті Почерк долі Професіонали Рівненщина мистецька Світосвіт Тінейджпростір Так було Таке життя Телевісник Служби зайнятості У пошуках легенд Хто крайній? Цикл розмов про реформи Штрихи з натури Юна зірка