Новини про діяльність


 

 

Слухай головне на 87,8

 

Свій перший день народження відсвяткувала радіостанція "Рівне FM". Вона з'явилася в FM-діапазоні 1 листопада 2011 року і за короткий час встигла міцно закріпити свої позиції серед мовників нашого регіону.

 

Їм здається – ніби вони ще нещодавно прощались зі своїми постійними слухачами на частоті 68,2, а вже нині, як колектив "Рівне FM" святкують перший день народження. Цілодобове мовлення, понад півсотні передач власного виробництва, сучасна музика та цікаві акції – такою молода станція увірвалась у радіопростір області. Lиректор ТВО "Рівне FM" Сергій Шидловський каже – їм вдалось міцно закріпити свої позиції в FM-діапазоні регіону. За півроку роботи в ефірі хвиля вже здобула, за визначенням обласної організації національної спілки журналістів, звання "Краще радіо року".

 

Ще одну перемогу радіостанції приніс ведучий ранкового шоу, він же автор кількох проектів на "Рівне FM" Денис Сай. Його програма про трагедію в урочищі Сосонки найбільше сподобалась журі фестивалю "Перемогли разом". Перед приходом на ефемку Денис стажувався і на телеканалі РТБ. Втім, таки віддав перевагу можливостям радіо і не прогадав. У день народження "Рівне FM" Денис, як і інші ведучі та автори програм, отримали подяки від керівництва. Також нагороди цього дня вручили і постійним партнерам молодої радіостанції – кіноцентру "Ера", ресторану "Париж" та джаз-клубу "Джем". Втім, найголовнішою нагородою для усіх цього дня були подяки від слухачів.

 

Генеральний директор РОДТРК Андрій Велесик переконує – "Рівне FM" не стоїть на місці. Уже з нового року радіостанція потішить своїх слухачів новими цікавими проектами. А ще у найближчих планах – розширити мережу мовлення у Кузнецовську, Дубно і Острозі.

 

З річницею станцію у диско-клубі "Магнат" привітали рівненські співаки, танцюристи та шоумени. Присутні побачили показ моделей та бульбашкове шоу, а ще послухали саксофон Євгена Самусенка. Цього ж дня "Рівне FM" оголосило про початок нової акції на своїх хвилях – "Лямурний диванчик". Цього разу її присвятили прийдешнім святам – дню радіо, телебачення та зв'язку та святу усіх студентів. Фото на ці теми потрібно виставляти на сторінку радіо у соцмережі "Vkontakte". Переможець разом зі своїм другом матиме змогу відвідувати усі сеанси у кіноцентрі "Ера" протягом місяця.

 

Ірина Веселовська, 05.11.2012

 


 

 
 

Життя - це і є Україна

 

Фільм під такою назвою підготував колектив телеканалу РТБ до 70-ї річниці створення УПА. У ньому через долі окремих людей журналісти розповідають, як слізьми та кров'ю творилася незалежна держава. У стрічці використано багато документального та історичного матеріалу, спомини учасників тих подій.

 

Рівненщина - батьківщина УПА. Саме на території нашої області у 42-му році і були створені перші її підрозділи. Про ті непрості часи, замішані на сльозах, крові, трагедії тисячі жінок та дітей і мовиться в фільмі. З кожним роком людей, які були безпосередніми учасниками чи очевидцями подій, стає все менше. Тому, каже автор фільму Галина Шепель, авторська група прагнула зберегти для їх свідчення історії, зафіксувати кожне слово.

 

Крім кінохроніки, у фільмі чимало постановочних кадрів. Творчому колективу телеканалу вперше довелося вдатися до подібної практики в такому обсязі. Знімати чимало різних людей, які на аматорському рівні грали ті чи інші сцени. Творча група вважала, що їх набагато довше доведеться готувати. Але, зауважує режисер фільму Анатолій Бабак, вони реалізували свої можливості на всі сто відсотків.

 

Прем’єра фільму на телеканалі РТБ відбулася на Покрову.

 

Галина Баранчук, 19.10.2012

 


 

Ласкаво просимо!

 

"Волинь туристична" та "Бурштиновий шлях" - це наймаштабніші проекти, які нині реалізують на Рівненщині.

 

У переддень Всесвітнього дня туризму в області вирішили нагородити усіх, хто допомагає втілювати їх у життя. За останній рік туристичні цікавинки області стали більш розкрученими, - підсумовує заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Почесні грамоти обласної ради та адміністрації, а також подарунки отримали і ті, хто розробляє та просуває туристичні проекти на Рівненщині. Наш колега, журналіст телеканалу РТБ Михайло Просюк, отримав нагороду за програми "Мандри" та "У пошуках легенд". Телеведучий подорожує областю і розповідає про цікаві місця, куди можна поїхати. Він переконує, Рівненщина для туристів -багатий край. Наприклад, Тараканівський форт - одна з найунікальніших споруд, яких мало навіть в Європі.

 

Юрій Шарманський, 27.09.2012

 

 

Головні новиниВодоканалБомбиАфіша РівнеАртемонFilarmonУКРІНФОРМ